Czy pamiętacie naszą parę obieżyświatów i ich piękną łazienkę w stylu Spa dla Niej i dla Niego? Nadal realizujemy marzenia naszych Klientów i tym razem zapraszamy Was do ich kuchni. W tym projekcie musieliśmy przyjrzeć się całemu planowi piętra i ostatecznie zdecydowaliśmy się na przeniesienie kuchni do przestrzeni, gdzie pierwotnie funkcjonowała jadalnia.

To, na co musieliśmy zwrócić szczególną uwagę to stylistyka wnętrza, przy którym należało płynnie uwzględnić dwa aspekty: konstrukcję domu opartą na widocznych balach oraz północnoamerykańskie pochodzenie naszych Klientów. Chcieliśmy zachować oryginalny charakter budynku, a jednocześnie połączyć go z tym, co najbardziej lubimy w estetyce amerykańskich kuchni, tj. otwartym planem i wielką wyspą.

W Ventana Sur Studio współpracujemy ze świetnymi lokalnymi stolarzami, którzy potrafią zamienić nasze projekty mebli w rzeczywistość z godną podziwu precyzją. Przy tym konkretnym wnętrzu nawiązaliśmy współpracę z ekspertami w dziedzinie @ElenMeble z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach wnętrz w Krakowie i okolicach, produktach, które kochamy i inspiracjach, śledź blog Ventana Sur w każdy piątek.