Minimalistyczne meble bardzo często przyciągają naszą uwagę. Ale bądźmy szczerzy – kiedy mieszkasz z rodziną takie rozwiązania niekoniecznie okazują się trafione. To, czego najbardziej potrzebujesz, to miejsca do przechowywania i dotyczy to również strefy łazienkowej. W tym tygodniu chcemy pokazać, jak zaaranżowaliśmy właśnie takie przestronne wnętrze dla czteroosobowej rodziny spod Krakowa.

 

W Ventana Sur Studio zawsze poświęcamy czas na słuchanie, słuchanie i jeszcze raz słuchanie naszych Klientów. To oni docelowo będą mieszkać w projektowanych przez nas przestrzeniach i, właśnie dlatego, naprawdę zależy nam na ich potrzebach. Właściciele tego domu nie mieli problemu ze zdefiniowaniem ulubionej estetyki, ale jednocześnie podkreślali, że ich wnętrza muszą być naprawdę praktyczne. Pierwszym krokiem było stworzenie wyznaczonej przestrzeni dla wszystkich przedmiotów i produktów, które normalnie przechowywane są w łazience. W tym celu zaprojektowaliśmy pojemne szafki, w których zmieszczą się ręczniki, artykuły higieniczne i kosmetyki. Mebel pod umywalką ma tu także swoje „5 minut” i ukrywa przyzwoitych rozmiarów pralko-suszarkę.

Łazienka na piętrze była również idealna dla jednego z naszych ulubionych aktorów we wnętrzach, tj. mozaiki. W dzisiejszych czasach wybór tego typu materiałów jest wręcz przytłaczający. Prosta rada Ventana Sur Studio jest taka, aby iść za głosem serca! Jeśli zakochaliście się w jakiejś ceramice od pierwszego wejrzenia; ale macie wątpliwości, jak ten model będzie wyglądać w Waszym wnętrzu; w podjęciu ostatecznej decyzji może pomóc hiperrealistyczna wizualizacja 3D. Dzięki temu mogliśmy powiedzieć zdecydowane „tak” dla tej wspaniałej mozaiki z @tauceramica_official!

Aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach wnętrz w Krakowie i okolicach, produktach, które kochamy i inspiracjach, śledź blog Ventana Sur Studio w każdy piątek.