Często pragniemy tego, czego nie mamy; ale nie zawsze jest to to, czego potrzebujemy. Niektórzy mogą spać w zatłoczonej poczekalni, inni potrzebują naprawdę cichego miejsca, aby w końcu zrelaksować się i zapaść w głęboki, regenerujący sen. Zdaliśmy sobie z tego sprawę pracując nad tym projektem, w którym właściwie to, czego nie widać jest tym, co czyni tę sypialnię wyjątkową i całkowicie spersonalizowaną. Za elegancką tapetą umieściliśmy profesjonalne panele akustyczne Apama dzięki czemu uzyskaliśmy doskonałą izolację od potencjalnego hałasu z zewnątrz.

Wielkość pokoju pozwoliła Ventana Sur Studio na zastosowanie większych niż zwykle elementów dekoracyjnych. To, co naprawdę wyróżnia tę przestrzeń, to pokaźnych rozmiarów zagłówek i ultranowoczesne lampy od Nowodvorskiego. Jeśli spojrzycie na przeciwległą ścianę, zobaczycie jak sypialnia łączy się z ogromną garderobą  wykonaną w całości na zamówienie. Dzięki pokaźnemu metrażowi moglibyśmy zmieścić tam nawet kącik biurowy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pracach, śledź Ventana Sur Studio na Instagramie, gdzie udostępniamy więcej szczegółów na temat projektów, inspiracji i produktów.