Kiedy spotkaliśmy tych klientów, wiedzieliśmy od początku, że ​​ten projekt będzie ekscytujący! Para globtroterów z otwartym umysłem, pełna marzeń i zdecydowana by do nich dążyć. W skrócie osoby oobdarzone silną osobowością i ciekawymi pomysłami. Naszym zadaniem było zaprojektowanie ich przestrzeni życiowej w 10-letnim domu z bali na obrzeżach Krakowa.

Jedną z pierwszych przestrzeni, która wymagała natychmiastowej uwagi, była łazienka. Celem było stworzenie wyjątkowego wnętrza, w którym w symboliczny sposób mieliśmy oddać charakter męski i żeński. Kolejnym kluczowym elementem, który chcieliśmy uwzględnić była fascynacja klientki Bali, a szczególnie tamtejszym umiłowaniem kąpieli, rytułałów i przestrzeni tworzonych z wykorzystaniem naturalnych materiałów, światła i zieleni.

Ezequiel Suarez, główny architekt Ventana Sur Studio, w trakcie jednego z pierwszych spotkań wykonał ten wstępny szkic przedstawiający dużą, wolnostojącą wannę ustawioną na drewnianym decku i wiedzieliśmy, że i kliknęło! Miękkość drewna prosiła o kontrast, a zarazem odzwierciedlenie męskiego akcentu we wnętrzu. W ten sposób główna ściana otrzymała kamienne wykończenie. W tym otoczeniu Prosty prysznic walk-in oraz kamienne umywalki dopełniają harmonijnie to domowe sanktuarium.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pracach, śledź Ventana Sur Studio na Instagramie, gdzie udostępniamy więcej szczegółów na temat projektów, inspiracji i produktów.