W Ventana Sur Studio każde projektowanie wnętrz zaczynamy od poznania naszych klientów i ich potrzeb. Po prostu uwielbiamy poznawać ludzi, którzy będą zamieszkiwać w danej przestrzeni. Tym razem zapraszamy Was do urokliwego Libertowa na obrzeżach Krakowa. To tutaj nasi klienci postanowili osiedlić się i stworzyć swój wymarzony dom.

Wystrój tej kuchni od samego początku był nieskomplikowany: skandynawska czystość i przytulność. Trudniejsze było stworzenie funkcjonalnego układu, który uwzględniałby wszystkie oczekiwania naszych inwestorów:  zlew przy oknie, duża wyspa, wiszące półki oraz bezpieczne rozwiązanie kwestii kominka. Przy odpowiednich pomiarach i pewnych kompromisach, niemal wszystko stało się możliwe.

Aspekt bezpieczeństwa był naprawdę istotny poniewać wnętrze miało być również użytkowane przez małe dzieci. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na instalację kominka gazowego Miro-Les Foyers, który nie tylko harmonijnie wtapia się w przestrzeń, ale ma także szybę ochronną dzięki czemu nie ma bezpośredniego dostępu do płomieni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych projektach, śledź Ventana Sur Studio na Instagramie, gdzie udostępniamy więcej szczegółów na temat naszej pracy, inspiracji i produktów.